Participants of the festival

FLEX
Грачев Антон
Feature Films
Duration: 20:39

Waves
Лачкарева Ирина
Feature Films
Duration: 15:48

Agatha
Паша Даниел
Feature Films
Duration: 23:00

The Rabbit. Sasha's Lullaby
Потапова Евгения
Animation
Duration: 04:14

How Emil got stuck in a tureen
Венедиктова София
Animation
Duration: 01:15

Routine
Ханапова Камилла
Feature Films
Duration: 06:08

The MALL
Малков Станислав
Feature Films
Duration: 15:00

KOLYA
Жирнова Анастасия
Documentary film
Duration: 08:25

Sunday of the Prodigal Son
Федорова Софья
Documentary film
Duration: 13:01

VSSANTA
Martin Ismael
Animation
Duration: 04:00

connection
Пашкова Alisa
Documentary film
Duration: 11:00

ERES NIÑO COMO YO
Martin Ismael
Documentary film
Duration: 17:00

NO ODIES AL JUGADOR
Martin Ismael
Feature Films
Duration: 14:00

The Attendant
Харечко Анна
Animation
Duration: 05:06

Cococorn
Кулакова Софья
Documentary film
Duration: 22:21

Night in the concert hall
Громов Михаил
Animation
Duration: 07:40

Animation for poems "Bad advice"
Калашникова Екатерина
Animation
Duration: 01:15

Harakiri
Васильева Мария
Feature Films
Duration: 18:07

Left March
Яковлева Олеся
Feature Films
Duration: 15:04

litvyakov to man
Померанцев Рома
Documentary film
Duration: 29:00

In search of truth
Борисова Александра
Animation
Duration: 04:52

"KAK VSEGDA"
Белова Владислава
Feature Films
Duration: 24:54

School of mannequins
Остальская Анна
Animation
Duration: 05:17

Once in the city
Селиверстова Марина
Feature Films
Duration: 16:45

The musician
Марков Николай
Documentary film
Duration: 12:45

Not forever goodbye
Манько Елизавета
Documentary film
Duration: 10:22

The road to the main stage
Вахитова Илина
Documentary film
Duration: 11:17

Deer and vineyard
BOLOSHKO ALEXANDRA
Animation
Duration: 01:30

Shankara
Еськов Владислав
Animation
Duration: 02:22

The age of happiness
Бердникова Кристина
Documentary film
Duration: 13:52

Everything is about our head
Ларичева Галина
Documentary film
Duration: 18:37

Until dawn
Михайленко Ксения
Animation
Duration: 04:57

The Crone
Савельев Николай
Feature Films
Duration: 19:36

the Turnip
Паршина Екатерина
Animation
Duration: 01:00

Abandoned
Дармаев Чингис
Feature Films
Duration: 23:21

How Emil got stuck in a Tureen
Еськов Владислав
Animation
Duration: 01:06

"Into the light"
Перепёлкина Елизавета
Animation
Duration: 06:25

Anguish
Збаразская Анастасия
Animation
Duration: 05:50

Will we come back here again?
Глебова Лариса
Feature Films
Duration: 28:45

Let the music shine
Макарова Лариса
Animation
Duration: 06:36

Brain Cable 12197
Сафонов Даниил
Animation
Duration: 01:09

Read the instructions before use
Дорожко Андрей
Feature Films
Duration: 24:00

"Easy way out"
Дымович Оксана
Animation
Duration: 03:23

The Gift of Sands
Будылгина Ирина
Animation
Duration: 08:30

365 steps
Воробьева Милана
Documentary film
Duration: 11:19

Backlash
Аронов Борис
Feature Films
Duration: 29:56

It is need to cry?
Афонина Юлия
Documentary film
Duration: 29:09

follower
Юдин Фёдор
Animation
Duration: 05:18

VOICES
Габдрахимова Светлана
Feature Films
Duration: 29:01

Soul
Чемодурова Мария
Animation
Duration: 02:36

Guernica
Жикин Александр
Animation
Duration: 05:51

Great hunt
Афанасьева Александра
Animation
Duration: 04:20

Lighthouse
Балалин Егор
Animation
Duration: 06:30

Hello Vyborg!
Зуева Виктория
Documentary film
Duration: 26:39

CUARTETO
Martin Ismael
Feature Films
Duration: 14:00

FATHER
Квеквескири Тимур
Feature Films
Duration: 28:44

COMMUNISM PEAK
Болдугеров Георгий
Feature Films
Duration: 18:49

Old Goat
Мироненко Ханна
Feature Films
Duration: 10:41

Pine
Hormozi Mohammad
Feature Films
Duration: 19:45

The Hunting of the Snark
Корепанов Василий
Animation
Duration: 04:10

THE TREE
Мухиева Хава
Feature Films
Duration: 21:42

Sounds And Colours
Еськов Владислав
Animation
Duration: 08:39

The Little Ship
Махлина Анастасия
Animation
Duration: 05:31

VASYA
Бушнев Андрей
Feature Films
Duration: 23:16

Fedor Davidovich
Зубарева Полина
Feature Films
Duration: 11:25

А.У.Е
Корнилов Анатолий
Feature Films
Duration: 39:59

California
Мадалбеков Дастан
Feature Films
Duration: 18:35

The Fusillade
Андреев Александр
Feature Films
Duration: 27:00

The compromiss
Беляев Александр
Feature Films
Duration: 01:00

Spark
Усольцева Юлия
Animation
Duration: 02:10

White Coffee
Tauk Gloria
Feature Films
Duration: 12:52

Scream
Травникова Юлия
Feature Films
Duration: 23:47

Hide-and-seek
Остапенко Анастасия
Feature Films
Duration: 17:21

Halves
Морозова Ангелина
Documentary film
Duration: 24:16

Sybzioup - I feel good
Рудановская Наталия
Documentary film
Duration: 23:06

Yushka
Фесенко Галина
Feature Films
Duration: 18:54

Taste of Rabbit
Mansur Kardo
Feature Films
Duration: 11:20

RICOCHET
Джураев Тимур
Feature Films
Duration: 16:01

Hay Harvest Lemmings
Еськов Владислав
Animation
Duration: 02:38

WORDS EATEN
Искандерова Лада
Feature Films
Duration: 22:31

Nikolay. Airplane. Electric-bulb factory.
Соколова Анна
Documentary film
Duration: 13:42